Krūtinių plastinė chirurgija bendrai.

Šiuo metu pasaulyje tai yra viena populiariausių kosmetinės chirurgijos procedūrų. Žinotina, kad operaciją pasirinkote tokią, kurios Jums reikia, ir kad ją atliks patikimas chirurgas.
Mūsų žiniasklaidoje dėmesys kosmetinei chirurgijai skiriamas labai didelis, kino ir televizijos žvaigždės nevengia kosmetinių operacijų, naudojasi tokių operacijų privalumais, didina visuomenės susidomėjimą plastinėmis operacijomis. Prieš priimdama sprendimą dėl krūtų didinimo operacijos, turite gerai pagalvoti ar Jums to tikrai reikia.
Egzistuoja daugybė priežasčių, kodėl moterys nori, kad joms būtų atlikta krūtų plastikos operacijos: tai dvasinis arba moralinis diskomfortas, krūtys per didelės arba per mažos, netaisyklingos, negražios, nukarusios. Po gimdymo moterys krūtų plastikos operacijai ryžtasi tada, kai krūtinė praranda savo buvusią formą: suglemba, nukara, pasikeičia krūtinės forma, pablogėja. Vienos operacijos metu gali būti atliekamas krūtų didinimas ir pakėlimo operacija, sugrąžinanti krūtinei buvusias formas bei krūtinės pilnumą, kuris dažnai išnyksta maitinusioms krūtimi moterims.

Taip pat skaitykite: Krūtų mažinimas ir pasėkmės

Laba svarbu žinoti, kad staigiai metus svorį, krūtinė praras savo putlumą, ir be krūtinės plastinės operacijos jau niekaip neapsieisite.
Kai kurios moterys turi tokią problemą, kaip krūtų asimetrija. Moterims tokia krūtų problema sukelia nepatogumų renkantis liemenėlę ir dėvint plonesnius drabužius.
Noras susimažinti krūtis, jei jos per didelės.

Moterys nori ne tik padailinti bet ir taisyti spenelius, nes yra ligos, dėl kurių netgi būtina atlikti spenelių korekciją, kitaip nebus įmanoma žindyti kūdikio.
Rekonstrukcinės krūtų operacijos reikia po įvairių traumų ar ligų, ypač dažnai po susirgimo krūtų vėžiu.