Krūtų didinimas ir silikoniniai implantai

Krūtų mamoplastija arba krūtų augmentacija tai tokia chirurginė krūtų operacija, kurios metu naudojami silikoniniai implantai, siekiant padidinti krūtinės dydį ir padailinti moters krūtų formą. Ši operacija yra pati populiariausia, galinti patobulinti moters krūtinės išvaizdą neatpažįstamai ir padidinti pasitikėjimą savimi. Daugelis moterų teigia, kad krūtų padidinimas pakeitė jų gyvenimą į gerąją pusę.

Kaip atliekama krūtų didinimo operacija?

 

Chirurgas operacijos metu patalpins individualiai parinktus silikoninius implantus į abiejų krūtų vidų, kad padidintų jas ir suteiktų pilnesnę krūtinių formą. Geriausia, jei naudojami krūtų implantai derantys prie kūno formos ir silueto.

Kiek laiko praleidžiama ligoninėje?

Krūtų didinimo operacija atliekama pacientei esant bendroje nejautroje. Daugelis pacienčių operacijos dieną į ligoninę atvyksta jau ankstų rytą. Dažniausiai operacija atliekama iš ryto arba vėlyvą popietę. Ligoninėje būtina pasilikti per naktį, pacientė gali keliauti namo jau kitą dieną, priklausomai nuo to, kaip jaučiasi.

Taip pat skaitykite: Krūtinių pakėlimas

Kaip ilgai nesusidėvi silikoniniai implantai?

Verta žinoti, kad pasidarius krūtų didinimo operaciją, tai yra pradžia, o ne pabaiga. Praėjus kuriam laikui gali prireikti krūtinių korekcijos. Paprastai su krūtų implantais ramiai galima gyventi apie 10 metų. Naujausios rūšies krūtų implantai gali būti nešiojami dvigubai ilgiau. Jeigu esate jauna, ir Jums nėra daugiau kaip 20, atminkite, kad ateityje gali prireikti papildomos krūtų didinimo operacijos, nes krūtų forma gali kisti.

Renkantis krūtų implantus, būkite atidžios ir kiek galima daugiau klausinėkite apie jų patikimumą ir ilgaamžiškumą, nes tai svetimkūnis, kuris nuo šiol bus jūsų kūno dalis ir su juo turite jaustis kuo geriau.