Krūtų pakėlimas implantais

Esant krūtinėms nukarusioms arba natūraliai mažo dydžio, vien krūtų pakėlimas (mastopeksija) nepadės pasiekti norimo rezultato. Dėl šios priežasties, krūtų pakėlimo operacijos metu dedami ir silikoniniai implantai.

Kas daroma krūtų pakėlimo (mastopeksijos) metu?

Mastopeksijos operacijos metu krūtis pakeliama, o spenelio padėtis suformuojama krūties centre. Krūties oda yra patempiama, o krūties audinys yra pakeliamas aukščiau, tuo pačiu gali būti įdedami ir implantai. Būtina žinoti, kad krūtų pakėlimo operacija yra kompleksinė procedūra, todėl kartais prireikia ne vienos, o kelių operacijų.

Taip pat skaitykite: Krūtų mažinimo operacijos

Kiek laiko praleidžiama ligoninėje po krūtinės didinimo?

Krūtų pakėlimo operacija atliekama pacientei esant bendroje nejautroje ir daugelis pacienčių operacijos dieną į ligoninę atvyksta iš ryto. Priklausomai nuo to, kaip pacientė jaučiasi, ji gali išvykti namo jau kitą dieną.

Koks ilgalaikis krūtų didinimo poveikis?

Po krūtų pakėlimo operacijos turi praeiti nemažai laiko, kad būtų matomas tikrasis rezultatas, neatmestina, kad gali prireikti dar vienos operacijos. Jei pacientei buvo implantuoti silikoniniai implantai, chirurgas turėtų perspėti, kad implantų galiojimo laikas yra ne daugiau 10 metų. Naujausios rūšies krūtų implantai gali būti nešiojami dvigubai ilgiau. Tačiau jei jums ne daugiau nei 20, atminkite, kad ateityje gali prireikti papildomos krūtų didinimo operacijos, nes krūtinės forma gali kisti.