Krūtų mažinimo operacija

Kad ir kaip gali atrodyti keistai vyrams, bet labai didelės ir sunkios krūtys gali sukelti fizinį ir psichologinį diskomfortą moterims. Fizinis diskomfortas pasireiškia kaklo, nugaros ir pečių skausmais, netaisyklinga moters laikysena ir krūtinių odos sudirginimu, dėl gausesnio prakaitavimo po krūtine.

Kas daroma krūtinės mažinimo operacijos metu?

Krūtinės mažinimo operacijos metu yra pašalinama papildoma krūties oda ir krūties audinys, tada formuojama nauja forma ir dydis. Procedūros metu taikoma bendroji anestezija. Operacijos trukmė ir sunkumas priklauso nuo krūtinės dydžio. Randų kiekis po operacijos taip pat individualus dalykas, bet dažniausiai be smulkių randų apsieti neįmanoma.

Kiek laiko praleidžiama ligoninėje po krūtinės mažinimo operacijos?

Krūtų mažinimo operacija atliekama pacientei esant bendroje nejautroje. Moteris pagal savo savijautą sprendžia kartu su daktaru, ar kitą dieną jau gali būti išrašyta.

Taip pat skaitykite: Krūtų implantų skirtumai

Kaip atliekamas krūtinės mažinimo pjūvis?

Taikomi trys atliekamų pjūvių tipai:

Pjūvis aplink spenelį: susidaro randas tik prie spenelio, toks pjūvis atliekamas tik tada, kai reikia nedaug sumažinti krūtinę.

Vertikalus pjūvis: toks pjūvis atliekamas aplink aureolę, tada atliekamas pjūvis išilgai žemyn per krūtį. Toks pjūvis tinka kai atliekamas vidutinis krūtinės sumažinimas.

Apverstos T arba inkaro pjūvis: tradicinė pjūvio forma. Randai dažniausiai lieka aplink aureolę, nuo aureolės iki krūties apačios į abi puses. Į abi krūties puses įstatomas drenas, kuris ištraukiamas kitą dieną po operacijos. Toks pjūvis atliekamas kai reikia sumažinti labai dideles krūtis.