Įdubę krūtinių speneliai

Įdubę krūtų speneliai – pakankamai dažnas reiškinys tarp moterų, kurį galima pakoreguoti chirurgijos pagalba. Procedūros specifika priklauso nuo to, kiek daug įdubę speneliai. Kai kuriais atvejais operacijos gali net neprireikti. Lengvesni spenelių įdubimo atvejai yra koreguojami naudojant specialų spenelių įsiurbimo aparatą.

Kaip atliekama spenelių operacija?

Spenelių įdubimas atsiranda dėl sutrumpėjusių pieno latakų, atsiveriančių į spenelį. Operuojant spenelius yra atliekamas pjūvis ir spenelis ištraukiamas, o tada pritvirtinamas prie krūtinės, kad liktų vietoje. Kartais po operacijos speneliai vėl grįžta į pradinę padėtį, todėl prireikia dar vienos papildomos procedūros.

Taip pat skaitykite: Krūtinių plastinės operacijos

Kiek laiko praleidžiama ligoninėje?

Įdubusių spenelių korekcijos metu taikoma vietinė nejautra. Po operacijos pacientė namo gali keliauti tą pačią dieną. Randas paprastai lieka nedidelis. Šios operacijos trūkumas tas, kad kartais prireikia įpjauti kanalą, kuriuo išteka pienas, todėl maitinimas krūtimi gali tapti nebeįmanomas. Taip būna ne visais atvejais, o tik sudėtingais ir retais. Dažniausiai po tokios operacijos nepatariama susilaukti vaikų bent metus, kol viskas pilnai sugis. Sugijus ir pagimdžius vaiką galima sėkmingai žindyti.