Krūtų didinimas panaudojant nuosavus kūno riebalus

Svarbu žinoti, kad yra alternatyvų silikoniniams implantams, kai norime krūtines pasididinti. Specialūs krūtinių padidinimo prietaisai ir kitos „natūralios“ priemonės gali padėti pacientėms, norinčioms išvengti chirurginės intervencijos. Verta tūrėti omenyje, kad tai gali Jums ir nepadėti.

 

Gal ne tiek populiaru, tačiau vienas iš įmanomų dalykų krūtinių pakėlime yra riebalų nusiurbimas iš kurios nors kūno vietos ir krūtinės užpildymas savais riebalais. Turėkite omenyje, kad tai intensyvus ir didelių pastangų reikalaujantis metodas. Ši technika kol kas negali būti palyginta su ilgai išliekančiais, patikimais ir formą sukuriančiais krūtų implantais.

Bet būtina paminėti, kad po šios procedūros randų beveik nelieka – tik maži 1 – 2 mm randeliai. Kai riebalai prigyja, ir jeigu prigyja, riebalai krūtinėje lieka visam gyvenimui. Ši procedūra laikoma „natūralia“.

Taip pat skaitykite: Krūtų didinimas silikoniniais implantais

Trūkumai krūtinės didinimo savais riebalais

Krūtinės didinimo savais riebalais procedūros atlikimo galimybės ribotos. Tokia operacija tinka tik toms moterims ar merginoms, kurios nori nedaug pasididinti krūtis ir kurių krūtų forma tinkama tokiam didinimui. Norint ir siekiant nedaug padidinti krūtis reikia nemažo riebalų kiekio, todėl netinka toms, kurios turi mažai riebalinio audinio krūtinėse.
Krūtinės didinimas riebalais ura ilgas ir daug pastangų reikalaujantis procesas, kartais prireikia bendros nejautros, tačiau toks būdas jau laikomas chirurginiu.
Privalumai krūtinės didinimo savais riebalais.

Pagrindinė pacientes traukianti nechirurginio krūtų didinimo savybė ta, kad nereikia gultis ant operacinio stalo, nereikia pasilikti ligoninėje. Operacija gali būti atliekama taikant vietinę nejautrą, privačiame chirurgijos kabinete, po jos iš karto galim vykti namo. Krūtinės didinimo savais riebalais operacija dažniausiai atliekama moterims, kurios netrokšta ilgalaikių pokyčių ir toms, kurios dar nėra priėmusios sprendimo dėl chirurginės krūtų didinimo operacijos.