Fiziologinio tirpalo arba silikono krūtų implantai krūtų didinimo operacijoms.


Jeigu svarstote apie skirtumus silikono krūtų implantų ir fiziologinio tirpalo krūtų implantų, tai mes Jums greitai ir lengvai apie tai papasakosime.


Koks skirtumas tarp silikono ir fiziologinio tirpalo krūtų implantų?


Tiek silikoniniai implantai tiek fiziologinio skysčio krūtų implantai, savo apvalkalo sudėtimi yra identiški. Abiejų tipų implantų apvalkalas yra pagamintas iš silikono. Tuo pačiu, implanto vidus savo sudėtimi yra skirtingi, ir apčiuopiamumas yra kitoks.

 

Fiziologinio skysčio krūtų implantai:


Tokie krūtinių implantai yra pripildyti steriliu fiziologiniu sūriu skysčių. Tokie implantai, į moters kūną yra patalpinami tušti, ir tik tada jie yra pripildomi fiziologiniu skysčiu.
Tokio tipo krūtų implantai yra tinkami visoms moterims, kurios pageidauja pasididinti krūtines, arba atlikti krūtų korekcijas.


Silikono krūtų implantai:


Silikono krūtinių implantai yra ne tik, kad silikono apvalkalo, bet ir pats implantas yra pripildytas silikonu.
Tai yra lipnus ir tirštas skystis, kuris savo jutimine sudėtimi labai primena žmogaus riebalus. Daugelis moterų yra pastebėjusios, kad silikoniniai krūtų implantai ir išvaizda ir pojūčiu yra žymiai patrauklesni ir natūralesni.

Taip pat skaitykite: Atsakymai apie krūtų didinimo operacijas iš daktaro lūpų


Krūtų implantų galimos rizikos?


Tiek fiziologinio skysčio tiek silikono implantai, turi tas pačias rizikas:


Neteisinga implanto padėtis krūtyje;
Krūties skausmas;
Infekcija;
Krūties ir spenelių pojūčio pakitimai;
Implanto struktūros pakitimai;
Visų išvardintų rizikų korekcijai reikia atlikti pakartotinę krūtų operaciją.

 

 

Kas atsitinka, kai trūksta krūtų implantai?


Plyšęs fiziologinio tirpalo implantas:


Jeigu plyšta fiziologinio tirpalo implantas, tada pats implantas praranda savo formą, krūtis irgi praranda formą, o implanto turinys, t.y. fiziologinis tirpalas, yra absorbuojamas organizmo. Jokio pavojaus sveikatai nesukelia.
Toks implanto plyšimas nesukelia, tačiau vėl reikia išnaujo atlikti krūtų didinimo operaciją, ir tuo pačiu pašalinti senojo implanto apvalkalą.


Plyšęs silikoninis implantas:


Jeigu plyšta silikoninis krūtų implantas, Jūs galite netgi užkart to net nepastebėti, nes silikonas lieka įkalintas kapsulėje apie implantą, todėl toks plyšimas, vadinamas tyliuoju krūtų implanto plyšimu.
Ištekėjęs silikonas nesukelia jokių tai susirgimų, kaip vežys ar panašiai, tačiau, tai ne tik, kad sukels nepatogumą, nes keisis Jūsų krūtų forma, bet ir gali sukelti nemalonų arba skausmingą krūtų jausmą.
Jeigu jau plyšo krūtų implantas, daktaras rekomenduos atlikti operaciją, pašalinti implantą, ir vėl atlikti krūtų didinimo operaciją.